Koszty

Nieprzyjemne, lecz nieuniknione: kwestia kosztów.

Koszty pogrzebu często różnią się od oczekiwanych, ponieważ zwykle zależą bardziej od życzeń zmarłego niż jego krewnych. Warto pamiętać, że na koszty pogrzebu wpływa bardzo wiele czynników. Ponadto, należy odróżnić koszty poniesione na rzecz domu pogrzebowego (nasze usługi) od wydatków i kosztów z tytułu dodatkowych usług (wydatki stron trzecich).

 

W cenie obsługi pogrzebu mieszczą się:

- Usługi zapewniane przez dom pogrzebowy, między innymi: dostarczenie i wyścielenie trumny, transport zmarłego, kosmetyka pośmiertna (w tym ubieranie zmarłego), przygotowanie ceremonii pogrzebowej , nekrologi i kwiaty
- Wydatki na powiązane usługi, na przykład: usługi notarialne, wydanie aktu zgonu z Urzędu Stanu Cywilnego
- Koszty administracyjne, na przykład: opieka nad grobem, pozwolenie na pogrzeb, nabożeństwo w kaplicy
- Koszty związane z miejscem pochówku, na przykład: nagrobek wraz z grawerowaniem, wieńce i kwiaty, tablica pamiątkowa

 

Dom Pogrzebowy UBI SUNT stawia sobie za cel przedstawienie Ci kosztów w sposób możliwie zrozumiały i przejrzysty. Jednakże, nie jesteśmy w stanie z góry określić całkowitego kosztu świadczonych przez nas usług. Będziemy natomiast ściśle z Tobą współpracować i uwzględniać wszelkie Twoje potrzeby i życzenia.

Zawsze poświęcimy czas na to, aby przedyskutować z Tobą wszystkie szczegóły. Dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić Ci wiarygodny i przejrzysty kosztorys.

 

Masz dodatkowe pytania?

Nasi pracownicy będą zaszczyceni mogąc Ci pomóc. Zadzwoń do nas: 32 767 40 57 lub 509 699 991 lub napisz.